אם גם אתם רוצים להיות כמה שיותר שזופים אך לא לגמרי יודעים איך לעשות זאת, בהחלט אפשר להבין אתכם, שכן היום האופציה של שיזוף בשמש היא כבר מזמן לא האפשרות היחידה.

תוכלו לבחור היום בין שתי אפשרויות טובות, והן:

1. שיזוף בהתזה
2. מקלחון שיזוף סולארי

בבואנו לבדוק מה יכול להיות טוב יותר ובאיזו אופציה עדיף לבחור, אנחנו רואים שאין תשובה אחת נכונה. יש אנשים שיעדיפו את האפשרות הראשונה ואילו אחרים יעדיפו דווקא את השנייה, כך שזה בהחלט בסדר לנסות את שתי השיטות ולראות מה מתאים לכם יותר. 

שיזוף בהתזה - שיזוף בהתזה הוא שיזוף שנעשה ע"י תמיסה מיוחדת אשר צובעת את השכבה העליונה של העור ומעניק תוצאה מיידית של שיזוף עמוק ויפה שמתאים לכל אירוע ויכול להחזיק עד שבועיים בהתאם להתחדשות העור שלכם. הגוון מתאים את עצמו לפיגמנט שלכם והוא יראה שונה מאדם לאדם. ובנוסף ניתן לבחור גוון מקטלוג  כמובן שבכל תמיסה איכותית של התזה יש המון תוספות של ברונזרים אשר נותנים לעור מראה בריא, נוצץ וזוהר.
הוא מתאים בנוסף לנשים בהריון באישור משרד הבריאות 

שיזוף סולארי - זה שיזוף שאנו בונים בגוף בהדרגה ע"י מספר טיפולים במקלחון השיזוף והוא מעניק שיזוף אחיד וסקסי שאנחנו שולטים על גוון השיזוף שנשאר לאורך זמן ואף מעניק לנו שכבת הגנה לעור מפני השמש בכדי לא לעבור את תהליך הכוויה הלא נעימה שמקבלים בשמש חזקה על גוון עור בהיר ורגיש.
בכל מקרה, בין אם אתם רוצים שיזוף סולארי ובין אם אתם רוצים שיזוף בהתזה, אצלנו בבוטיק השיזוף והיופי טרופיק סאן זו הכתובת הטובה ביותר שאליה כדאי לכם לפנות. 

העסק שלנו קיים שנים רבות וטובות בתחום ואנו יכולים להציע לכם מגוון פתרונות שיזוף  לכל אירוע