מבצע חם - טרופיק חופשי חודשי טיפולים ללא הגבלה (שיזוף סולרי) 400 ש"ח בלבד!! מבצע חם! הסרת שיער 1+1 (משלמים על אזור אחד - האזור השני חינם).

חשיבותו של ויטמין D

במדינת ישראל, שהשמש בה כל כך חזקה, המודעות לנזקי קרינת השמש מאוד גבוהה. מצב זה מוביל לכך שלעיתים אנחנו כל כך מתגוננים מפני השמש (בעזרת קרמים, כובעים, שרוולים ארוכים וכדומה), עד כי חסר לנו בסופו של דבר ויטמין D, וזה חבל. ויטמין D מסייע לא מעט לגוף שלנו והוא חשוב לנו ביותר עבור מספר מערכות ותהליכים, כמו לדוגמא:

1. ויטמין D משפר את מצב הרוח

2. כאשר הוא נמצא בריכוז נמוך מידי זה עלול לעודד את התפתחותה של מחלת הסוכרת

3. הוא מחזק את מערכת החיסון

חשוב לדעת שאומנם יש מספר מזונות שמהם נוכל לספוג את הויטמין החשוב הזה, כמו ביצים, דגני בוקר מסוימים וכדומה, אך שום דבר לא ישתווה לאורה של השמש.

כיצד בכל זאת נעלה את רמתו של ויטמין D בגופנו?

אם גם אתם עסוקים מידי ולא רואים את עצמכם הולכים לים שלוש פעמים בשבוע כדי להשתזף ולספוג ויטמין D, בהחלט אפשר להבין אתכם, ולנו יש את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אתם לא צריכים לוותר על השיזוף או על היתרונות הרבים של הויטמין הנפלא המגיע אלינו מהשמש, כי בעזרת שיזוף סולארי תוכלו ליהנות מכל העולמות!

יתרה מכך, השיזוף הסולארי לא מזיק לגוף כפי שעלולה לעשות השמש, והוא לא רק יספק לכם ויטמין D אלא הוא גם יגרום לכך שתיראו נפלא. אצלנו בבוטיק שיזוף ויופי טרופיק סאן מחכה לכם חוויה נפלאה ואתם תראו שתמיד כשתצאו מהמכון שלנו תהיו לא רק שזופים ובריאים יותר אלא גם הרבה יותר מרוצים ומאושרים, אז למה שלא תצרו עימנו קשר עוד היום?