מבצע חם - טרופיק חופשי חודשי טיפולים ללא הגבלה (שיזוף סולרי) 400 ש"ח בלבד!! מבצע חם! הסרת שיער 1+1 (משלמים על אזור אחד - האזור השני חינם).

הסרת שיער iplIPL הסרת שיער

 

במהלך שנים רבות של מחקר חיפשו את השיטה האולטימטיבית להסרת שיער. שיטה שתיתן מענה גם לשערות רבות ועבות וגם לשערות דקיקות וחלשות בכל אזורי הגוף. למעשה חיפשנו את הפתרון המושלם להסרת שיער.

התחילו בבדיקה של כל הפרופילים של המטופלים וגילו שיש 6 סוגי עור אבל יש גם לפחות 3 סוגי שיער – המשמעות היא לפחות 18 טיפוסים שונים של אנשים. הדבר הוביל למסקנה שלא ייתכן שידית טיפול אחת וצורת פולס אחת עם פרמטרים קבועים מראש תיתן מענה לשלל האפשרויות.

 

כך פותחה שיטת ipl - להסרת שיער - השיטה היחידה שנותנת מענה לכל אחד ואחת ובכל עונות השנה. השיטה המיוחדת של הסרת שיער ללא כאבים פועלת בהצלחה אצלנו 

 


כיצד פועלת שיטת ipl להסרת שיער?


השיטה פועלת על ידי בחירת צורת פולס בהתאם למאפייני המטופל. פולס האור חודר לעור ונבלע בפיגמנט המלנין המצוי בשורש השערה. אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום, המחממת את זקיק השערה ומשמידה אותו. בידיות מכשיר FORMAX מערכת קירור חדשנית המבטיחה טיפול בטוח ומפחיתה כאב.

טיפול הסרת שיער ב-ipl הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים נמוך באופן משמעותי מכל שיטה אחרת.במה שונה שיטת-ipl (כמו ברשת 4MP )להסרת שיער מהשיטות האחרות?


1. טכנולוגית DPC - רק הסרת שיער במכשיר FORMAX משתמשים בטכנולוגית ה - DPC ( DYNAMIC PULSE CONTROL).

טכנולוגיה זו מאפשרת למטפל להתאים את צורת פולס האור שיוצא מהידית בדיוק למצב העור והשערה. למשל אם יש לפנינו שערות מאוד עבות וצפופות ובמקרה גם עור מעט שחום אז המטפל יבחר ב - DPC בצורת פולס ייחודית שנקראת SMOOTH PULSE .2. שילוב 3 ידיות טיפול שונות - רק אצלנו משתמשים ב- 3 ידיות טיפול שונות בעלות אורכי גל שונים. כל ידית מתאימה לפרופיל אחר ולעונה בשנה גם אם אנחנו בעלי פגמנט בהיר בעלי שערות בהירות .3. טכנולוגית ידית הקרח - כל ידיות הטיפול הן בעלות טכנולוגית ידית הקרח, כלומר, אין צורך בג'לים או חומרי אלחוש בנוסף, ידית הקרח מבטיחה טיפול אפקטיבי ובטוח ללא כאבים.!4. התמחות המטפל - כל המטפלים בשיטה עברו הכשרה ע"י הרופאים מהשורה הראשונה  בתחום האסתטיקה. כולם פועלים תחת ליווי רפואי מתמיד ותחת תקנים ונהלים מחמירים  ביותר.

שילוב ייחודי זה מאפשר התאמה מלאה ותוצאות מושלמות החל מהטיפול הראשון ! ובמספר טיפולים הקצר בכ- 30% מכל שיטה אחרת.