מבצע חם - טרופיק חופשי חודשי טיפולים ללא הגבלה (שיזוף סולרי) 400 ש"ח בלבד!! מבצע חם! הסרת שיער 1+1 (משלמים על אזור אחד - האזור השני חינם).
  • שיזוף בהתזה, שיזוף בהתזה אשקלון
  • שיזוף בהתזה, שיזוף בהתזה אשקלון
  • שיזוף בהתזה, שיזוף בהתזה אשקלון

שיזוף בהתזה

שיזוף בהתזה זוהי שיטת שיזוף שפותחה בארצות הברית ובשנים האחרונות הגיעה גם לישראל ויותר ויותר נשים נחשפות לה ומשתמשות בה.

 

השיטה של שיזוף בהתזה כמובן מתאימה גם לנשים וגם לגברים שמעוניינים בגוון שזוף, טבעי וזוהר לעור הגוף שלהם ללא חשיפה ממושכת לשמש. ישנה חשיבות רבה למקצועיות המטפל ולחומר בו משתמשים בהתזה ולכן חשוב מאוד לברר קודם לפני הטיפול על המקום בו בחרתם לעשות את השיזוף ולא ללכת לכל מכון שמפורסם ברשתות.

 

בנוסף, יש לבדוק כי השיטה במכון שבחרתם מאושרת על ידי משרד הבריאות. במהלך השיזוף ניתן לבחור את רמת השיזוף הרצויה עבורכם על מנת להגיע לגוון המושלם בו אתם מעוניינים.

 

שיזוף בהתזה נעשה על ידי מתיז אוויר ידני של נוזל טבעי (מרכיבים טבעיים) העשוי מקנה סוכר ומאושר ע"י משרד הבריאות. 

 

השיזוף בהתזה מעניק באופן מיידי גוון של חום שוקולד עשיר בתוספת ברונזה עם ברק טבעי אשר מחזיק על העור בין 7-10 ימים ויורד בצורה הדרגתית במקלחות ומתייבש בתוך דקות ספורות. 

יתרונות השיזוף בהתזה 

היתרון בשיטת השיזוף בהתזה הוא שהטיפול מהיר, כל טיפול  עורך חמש דקות לערך וכבר לאחריו תראו שינוי לא כמו שיזוף איטי ולא בריא מחשיפה ממושכת לשמש שלרוב גם לא מתקבל שיזוף אחיד בכל הגוף ואפילו לעיתים יש סכנה לשריפת העור, כוויות וקילוף העור.

 

על מנת שהתוצאות יהיו מיטביות חשוב מאוד להגיע לטיפולים ללא שום מוצרי טיפוח על הגוף קרם או שמן , וכמובן גם ללא דיאודוראנט . יש להתקלח לפני הטיפול ואפילו רצוי לעשות פילינג וכך בעצם לשמר ליותר זמן את תוצאות השיזוף שהתקבלו בטיפול. 

 

השיזוף חוסך מאיתנו שעות רבות של בילוי מתחת לשמש הקופחת ומונעת מאיתנו להיחשף לקרינה.

תהליך השיזוף אורך מספר דקות ומכסה באופן אחיד את כל חלקי הגוף.

 

השיזוף אינו מכתים את הבגדים. זהו הפתרון המושלם לשיזוף אחיד ועמוק לאירועים , מסיבות וסתם כשמתחשק...

 

כתוצאה מהשיזוף בהתזה מתקבל צבע מבריק ויפיפה, כבר אחרי הטיפול הראשון.

 

 שיזוף בהתזה